Palmarès

CAMPIONAT DE RUTA

Guanyadors categoria masculina
Temporada Atleta Punts Curses
*98-99 PERE GIMENEZ 1910 8
*99-00 ANGEL BURGUETE 1765 6
*00-01 ANGEL BURGUETE 1775 6
*01-02 RAMON GASA 1545 6
*02-03 ENRIC LASQUIBAR 1585 6
*03-04 JOSE LUIS PADILLA 1525 6
*04-05 SIXTO PALLÀS 1450 6
*05-06 RAMON GASA 1360 6
*06-07 ENRIC LASQUIBAR 1695 6
*07-08 FRANCESC PATON 1560 6
*08-09 JUAN MIGUEL 1555 6
*09-10 JUAN MIGUEL 1490 6
*10-11 JUAN MIGUEL 1560 6
*11-12 JUAN MIGUEL 1465 6
*12-13 FRANCESC PATÓN 1345 6
*13-14 FRANCESC PATÓN 1365 5
*14-15 FRANCESC PATÓN 1375 5
*15-16 FRANCESC PATÓN 1470 5
Guanyadores categoria femenina
temporada Atleta Punts Curses
*98-99 LOURDES BALAGUER 1190 8
*99-00 ROSA Mª PALAU 405 6
*00-01 LOURDES BALAGUER 840 6
*01-02 ROSA Mª PALAU 430 6
*02-03 MONTSE DE LA HERMOSA 655 6
*03-04 MONTSE DE LA HERMOSA 650 6
*04-05 MONTSE DE LA HERMOSA 415 5
*05-06 MONTSE DE LA HERMOSA 775 5
*06-07 MONTSE DE LA HERMOSA 685 6
*07-08 MONTSE DE LA HERMOSA 670 6
*08-09 OLGA SANCHEZ 460 6
*09-10 OLGA SANCHEZ 215 2
*10-11 OLGA SANCHEZ 90 1
*11-12 OLGA SANCHEZ 140 2
*12-13 DIONI MONSALVE 20 1
*13-14 SONIA FECED 80 3
*14-15 JÚLIA ESCOFET 235 2
*15-16 YOLANDA ARROYO 545 5

CAMPIONAT DE MIG FONS

Guanyadors categoria masculina
temporada Atleta Punts Curses
*99-00 RAMON GASA 790 5
*00-01 RAMON GASA 980 6
*01-02 RAMON GASA 1165 7
*02-03 JOSE LUIS PADILLA 1165 7
*03-04 JOAN ESCUDÉ 1770 7
*04-05 ANGEL BURGUETE 1795 7
*05-06 JORDI MARTI 1585 7
*06-07 JORDI MARTI 1650 7
*07-08 FRANCESC PATON 1560 7
*08-09 FRANCESC PATON 1711 7
*09-10 RAMON GASA 1670 7
*10-11 JORDI ROCHE 1595 7
*11-12 ANGEL BURGUETE 1910 7
*12-13 FRANCESC PATÓN 1240 6
*13-14 FRANCESC PATÓN 1325 5
*14-15 FRANCESC PATÓN 1290 5
*15-16 FRANCESC PATÓN 1225 5
Guanyadores categoria femenina
temporada Atleta Punts Curses
*99-00 PILAR GALLEGO 90 5
*00-01 LOURDES BALAGUER 70 1
*01-02 LOURDES BALAGUER 110 2
*02-03 MONTSE DE LA HERMOSA 80 7
*03-04 MONTSE DE LA HERMOSA 80 7
*04-05 MONTSE DE LA HERMOSA 1035 7
*05-06 MONTSE DE LA HERMOSA 1185 7
*06-07 MONTSE DE LA HERMOSA 1140 7
*07-08 MONTSE DE LA HERMOSA 1155 7
*08-09 MONTSE DE LA HERMOSA 1135 7
*09-10 OLGA SANCHEZ 310 3
*10-11 OLGA SANCHEZ 525 4
*11-12 OLGA SANCHEZ 295 2
*12-13 DIONI MONSALVE 615 6
*13-14 JÚLIA ESCOFET 670 4
*14-15 JÚLIA ESCOFET 865 5
*15-16 JÚLIA ESCOFET 915 5

CAMPIONAT DE MUNTANYA

Guanyadors categoria masculina
temporada Atleta Punts Curses
*98-99 PERE GIMENEZ 450 6
*99-00 PERE GIMENEZ 370 5
*00-01 PERE GIMENEZ 430 6
*01-02 PERE ALMIRALL 730 5
*02-03 DANI PLANAS 730 6
*03-04 MARC PLANAS 939 6
*04-05 ANTONIO GARCIA 1014 6
*05-06 MARC PLANAS 917 6
*06-07 RAMON GASA 995 6
*07-08 PERE GIMENEZ 1116 6
*08-09 JOAN AROCA 1123 6
*09-10 JORDI MARTI 1339 6
*10-11 JORDI MARTI 1431 6
*11-12 CESC SENSADA 1387 6
*12-13 JOAN AROCA 834 5
*13-14 RACHID ACHCAOUCAOU 724 5
*14-15 FRANCESC PATON 802 5
*15-16 RACHID ACHCAOUCAOU 689 5
Guanyadores categoria femenina
temporada Atleta Punts Curses
*98-99 LOURDES BALAGUER 34 1
*99-00 ROSA Mª PALAU 70 2
*00-01 PILAR GALLEGO 150 3
*01-02 LOURDES BALAGUER 110 2
*02-03 OLGA SANCHEZ 110 2
*03-04 IOLANDA MELENCHON 369 4
*04-05 OLGA SANCHEZ 490 3
*05-06 OLGA SANCHEZ 410 6
*06-07 MONTSE DE LA HERMOSA 829 6
*07-08 OLGA SANCHEZ 506 6
*08-09 OLGA SANCHEZ 320 3
*09-10 OLGA SANCHEZ 424 6
*10-11 PILAR GALLEGO 326 6
*11-12 PILAR GALLEGO 408 6
*12-13 DIONI MONSALVE 532 5
*13-14 YOLANDA ARROYO 319 3
*14-15 DIONI MONSALVE 558 5
*15-16 YOLANDA ARROYO 308 4

CAMPIONAT D’ALTRES DISTANCIES

Guanyadors categoria masculina
temporada Atleta Punts Curses
*13-14 RACHID ACHCAOUCAOU 399 5
*14-15 RACHID ACHCAOUCAOU 423 5
*15-16 RACHID ACHCAOUCAOU 372 5
Guanyadores categoria femenina
temporada Atleta Punts Curses
*13-14 SONIA FECED 259 5
*14-15 YOLANDA ARROYO 187 5
*15-16 YOLANDA ARROYO 217 5