Classificació mig fons

Aquestes són la classificació corresponents a les competicions del club. Els possibles empats es resoldran a final de temporada segons el reglament vigent, fins aquest dia teniu temps de fer tot el possible per sumar algun punt més!

Recordem que la classificació a la web pot contenir errors i que és responsabilitat dels atletes avisar de qualsevol incidència detectada en els seus punts. En qualsevol cas, els guanyadors es determinaran respecte les normes de la competició i la classificació que aquí es mostra no és vinculant si hi ha algun error en l’aplicació del reglament.

Podeu consultar la classificació i rànkings de la temporada anterior aquí: 10kmruta / muntanya / altres
Classificació i rànkings de la temporada 2012-2013: Classificacióranking marató / ranking mitja / ranking 10km

Rànking de la temporada

PosicióNomTempsCursa
1Francesc Paton00:34:2710k Tast Granollers
2Albert Moreno00:37:1010k Jean Bouin
3Santi Hervas00:37:4910k Tast Granollers
4Raul Navarrete00:40:0210k Vilafranca
5Josep Duque00:40:4610k Crono Ruta 2016
6Thilo Schliebener00:42:1010k Vilanova nocturns
7Rafel Lopez00:42:4310k Crono Ruta 2016
8Jaume Bertran00:42:5210k Enocursa Pacs
9Josep Maria Canela00:42:5210k Gavà
10Julia Escofet00:43:1310k Vilanova nocturns
11Raimon Palau00:43:2010k Monjos
12Florentin Radu00:43:4210k Vilanova nocturns
13Vicente Gil00:43:4810k de Sitges
14Blas Herrera00:44:1210k Vilafranca
15Luci Barrio00:44:3210k Karting Vendrell
16Luc Haasnoot00:44:3310k Crono Ruta 2016
17Joan Jimenez00:44:4010k Monjos
18Josep Olivella00:44:4710k Crono Ruta 2016
19Carlos Pellicer00:45:4610k Vila Olímpica
20Jaume Morató00:45:5510k Tarragona MCD
21Jose Manuel Torres00:45:5610k Karting Vendrell
22Pere Regull00:47:4810k Vilafranca
23Álvaro Angosto00:48:1910k Crono Ruta 2016
24Josep Amell00:48:2310k de Gal.les
25Florenci Mata00:48:3710k de Palleja
26Manuel Galvez00:48:4310k de Sitges
27Lluis Balagué00:48:5010k Crono Ruta 2016
28Maribel Fernandez00:49:1710k Vilanova nocturns
29Rachid Achcaoucaou00:49:2210k Crono Ruta 2016
30Sixto Pallas00:49:3410k Crono Ruta 2016
31Joan Mª Sanson00:49:5110k Vilanova nocturns
32Celestino Lopez00:50:4110k Enocursa Pacs
33Lourdes Balaguer00:50:4610k Monjos
34Jordi Roche00:51:0210k Enocursa Pacs
35Carmen Expósito00:51:3610k Karting Vendrell
36Joan Luque00:51:4610k Igualada Reis Race
37Felipe Cavanillas00:52:1110k Sant Antoni
38Josep Montal00:53:2410k Bombers Barcelona
39Gemma Romeu00:54:3210k de Gal.les
40Josep Escofet00:54:4610k Bombers Barcelona
41Raquel Marin00:56:4010k Vila Olímpica
42Yolanda Arroyo00:57:3610k Crono Ruta 2016
43Quima Baena00:59:3210k de Gal.les
44David Pujol01:00:4010k Jean Bouin
45Neus Olivas01:01:1610k Vilafranca